top image

מה צריך לדעת על סכסוך עסקי ומסחרי

עורך דין סכסוך מסחרי ועסקי

סכסוך עסקי או חוזי

כאשר אתה או מי מהמשפחה שלך מתמודד עם סכסוך עסקי או חוזי באזור חיפה והקריות, אנו ממליצים לעבוד מול משרד עורכי דין המטפל  באופן שוטף בענייני הפרת חוזים וסכסוך עסקי.

במקרים רבים סכסוך עסקי וכן הפרת חוזה בין צדדים הינו דבר הגורם לך נזק כספי, יתכן שאתה זכאי לפיצוי או סעד אכיפה על פי החוק. לשם כך אתה זקוק למשרד עורכי דין שהוכיח את עצמו ולהביא לך את התוצאה הכי טובה עבורך.

משרד עו"ד קולצינסקי בקיא היטב בהפרת חוזים וסכסוכים עסקיים אחרים. אנו מבינים עד כמה סוג זה של מחלוקות יכול לעלות לכם ביוקר, וזו הסיבה שאנו פועלים באגרסיביות את מה שאתה זכאי לו ונלהבים מהגנה על האינטרסים של לקוחותינו.

ישנם יסודות רבים בחוזה מסחרי כגון: ההגדרה של סחורה או שירות מסוים, תנאי תשלום, משך אירועים פוטנציאליים של הפרה, אולם סעיף שכיח בחוזים אשר מעולם לא מתעלמים ממנו הוא סעיף ה"פיצוי המוסכם" ו/או ההפרה יסודית בגין משהו שנקבע על ידי הצדדים לחוזה.

כדי להימנע ממצבים כאלה ולקדם וודאות, החוזה או סעיפיו אמורים להיות מנוסחים היטב ולקבוע כי החוזה יהיה בכתב והוא אמור לייצג את ההסכמות והתנאים המהותיים על ידי שני הצדדים.

מהי הפרת חוזה

הפרת חוזה מתרחשת כאשר צד אחד אינו מצליח לבצע חלק מהחוזה המחייב או לא עומד בתנאי החוזה כולו או חלקו.

הפרה יכולה להתרחש בכל מיני דרכים, צד עשוי לסרב לקיים את החוזה בכללותו, למשל אם עסק אחד מסרב לשלם לאחר. מי מהצדדים עלול גם לא לעמוד באחת או יותר מסעיפי החוזה.

כמה מהפרות החוזיות הנפוצות ביותר:הפרה יסודית של החוזה, הפרה של סעיף "אי תחרות", עיכובים תשלום או מסירה, אי מתן השירותים, גרימת נזק על ידי צדדי ג' וכדומה.

מה עושים במקרה של הפרת חוזה

אותו צד שנפגע כתוצאה מהפרת החוזה, יכול לתבוע את הצד המפר בבית המשפט או לפתוח הליך משפטי כאמור בסעיף סמכות השיפוט כגון:בוררות או גישור. ולבקש אכיפת החוזה או ביטולו.

כיצד משרדנו ניגש לסכסוכים חוזים או עסקים ומנצח ?!

כאשר איש עסקים או לקוח מגיעים אלינו עם חוזה או סכסוך עסקי, העדיפות הראשונה שלנו היא ללמוד את כל העובדות. אנו אוספים כל הנתונים שהצדדים תקשרו אחד עם השני כגון: הודעות טקסט והקלטות, טיוטת חוזה או חוזים חתומים, עדויות של צדדים לחוזה או לסכסוך הספציפי. אנו משתמשים בזה כדי לקבוע את האסטרטגיה שלנו בהמשך התיק וכן מהם הפעולות שעומדים בפנינו על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורך.

משרד עורכי דין קולצינסקי מעניק ליווי צמוד ואיש ללקוחותינו בכדי לזהות את כל ההפרות או הנזקים שיכולים להיגרם או נגרמו כבר או מה ההשלכות שלהם על הלקוח, כולל השלכות כלכליות ישירות ועקיפות. במידת הצורך, משרדנו נמצא בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע הטובים ביותר על מנת להעניק מעטפת מלאה וליווי משפטי מקיף.

רמת הכנה זו היא כיצד אנו מנצחים בתיקים.

משרד עורכי דין קולצינסקי בחיפה דוגל בגישה לפיה הלקוח וטובתו נמצאת בראש סדר העדיפויות, מה שאומר שאנו זמינים עבור לקוחותינו בכל שעה, כדי לענות על שאלות מורכבות או לדון בעניינים הדורשים התייחסות ממושכת, תמיד תוך דגש על רגישות ומקצועיות.

לסיכום אנו ממליצים לשכור את שירותי עורך דין לירן קולצינסקי אשר ילווה אותכם בעריכת החוזה העסקי או מסחרי וישמור על האינטרסים שלכם.

מחפשים משרד עורכי דין  מקצועי ומוביל חוזים? מחפשים עורך דין חוזים בחיפה והקריות? מחפש עורך דין המתמחה בסכסוכים עסקיים ? מחפש עורך דין לסכסוך שותפים ? עורך דין להסכם מייסידים ?
צרו קשר עוד היום עם  משרד עורכי הדין  קולצ'ינסקי ונשמח לספק לכם שירות מקצועי ומקיף.
עורך דין המתמחה בחוזה הסכם ב חיפה- קריות- הצפון.

האמור במאמר זה אינו בא כתחליף לייעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. בכל מקרה ושאלה כלשהי יש לפנות לעורך דין המתמחה בתחום לקבלת ייעוץ פרטני.

המידע מעניין? שתפו עם חברים
תוכן עיניינים

תמיד כאן בשבילכם

צרו איתנו קשר

לייעוץ ומידע מלאו פרטים ונחזור אליכם
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.