top image

איך בוחרים עורך דין בחיפה?

לטיפול בתיק משפטי בענינך האישי או העסקי, יהיה עליך לבדוק שמשרד עורכי דין בחיפה הוא המשרד ונותן השירות המשפטי הנכון והמתאים ביותר לצרכים שלך.

בעיר חיפה קיימים מספר רב של משרדי עורכי דין מקרקעין , אך טרם החלטת איזה עורך דין תבחר שייצג אותך בצורה הכי טובה עבורך ועבור האינטרסים שלך, אלו דברים יש לבדוק לדוגמא: מקצועית בתחום המשפטי עבור התיק הספציפי שלך, שיודע לבדוק סקירה משפטית, שיהיה שקדן, מיומנות, חשוב לבדוק המלצות של לקוחות אחרים במדיה החברתית וכ"ו.

כמו כן מה הזמינות שתהיה עבורך במשך הייצוג ומול מי מעורכי הדין של המשרד הוא יתנהל, חשוב לבדוק שיש למשרד עורכי דין נסיון מוכח בתחום הדרוש לך, בנוסף חשוב שאותו עורך דין אשר ינהל את התיק עבורך יהיה דבק במטרה ובעל נחישות והתמדה בכדאי לפתור בעיות מורכבות לאורך הדרך.

משרד עורכי דין קולצ'ינסקי, הינו משרד מוכר בעיר חיפה, המעניק טיפול משפטי ומסור וזאת על מנת להעניק לך את השירות באיכות גבוהה, מקיפה, ויצירתית, עם דגש על יעילות של משרד עורכי דין בחיפה.

עורך דין בחיפה ודים לירן קולצינסקי הינו עו"ד מוביל בחיפה והצפון בייצוג אנשים פרטיים וחברות במשק, בבתי המשפט השונים ובסקטורים שונים על ידי ניהול משא ומתן בצורה המועילה והטובה ביותר לאינטרסים של הלקוח.

משרד עורכי דין קולצינסקי בחיפה, נותן שירות בתחומים המשפט הבאים:

 •  נדל"ן ומקרקעין – עסקאות פרטיות, מסחריות ותמ"א.
 • הוצאה לפועל – גביית משפטית, שיקים ושטרי חוב, ביצוע פס"ד בהוצל"פ, הסדרי חוב, תיק איחוד ופש"ר.
 • דיני עבודה – מתן ייעוץ לעובדים ומעסיקים וליווי משפטי בתביעות.
 • דיני נזיקין – תאונות דרכים ותביעות ביטוח.
 • דיני תעבורה – ייצוג במשפטי תעבורה, נהיגה בשכרות, שלילת רישיון, נקודות תעבורה ותאונות.
 • דיני ספורט – ייצוג שחקנים ואגודות ספורט, כולל חוזים והסכמים.
 • צוואות וירושות – עריכת צוואות, גישור בסכסוכי יורשים וייצוג בפני הרשם לענייני ירושה.
 • ליווי עסקי לחברות ותאגידים – ליווי משפטי לאנשי עסקים, חברות וחברות בהקמה וניהול משא ומתן עבור העסק שלכם.
 • כתיבת חוזים –  עריכת חוזים פרטיים ועסקיים וביניהם הסכמי ממון, הסכם שכירות, הסכם עבודה, הסכם גירושין, הסכם שותפות ועוד.
 • ליטיגציה אזרחית ומסחרית – ייצוג לקוחות בבית משפט  השונים.
 • משפט מסחרי–  ניהול משא ומתן עבורכם או עבור העסק שלכם.

המשרד נמצא בשיתוף פעולה עם אנשי המקצוע הטובים ביותר ובזכות זה, בין היתר, לקוחותינו נהנים ממעטפת מלאה וליווי משפטי מקיף. לאורך השנים זכה משרדנו למוניטין והשגים, אמון בבתי המשפט ברחבי הארץ ועורכי הדין שלנו מייעצים לגופים מסחריים וקולגות מתחום המשפט בפתרון תיקים מורכבים, המעמיד אותנו בין משרדי עורכי הדין המובילים בחיפה ובקריות.

מדוע כדאי לבחור במשרד עורכי דין קולצ'ינסקי?

עורכי הדין שלנו מעניקים לכל לקוח ליווי צמוד ואישי, החל מהפנייה הראשונית ועד לתום ההליכים המשפטיים ו/או ניהול משא ומתן. האינטראקציה עם הלקוח וטובתו נמצאת בראש סדר העדיפויות, מה שאומר שאנו זמינים עבור לקוחותינו בכל שעה, כדי לענות על שאלות מורכבות או לדון בעניינים הדורשים התייחסות ממושכת, תמיד תוך דגש על רגישות ומקצועיות.

משרדנו ממקום בעיר חיפה אך מייצג לקוחות גם מחוצה לעיר חיפה לדוגמא: בייצוג עסקאות נדל"ן וייצוג בתי המשפט בכל רחבי הארץ, חלק מעבודות המשרד נעשות בשפות זרות כגון: אנגלית, ורוסית.

עורכי הדין של משרדנו מעניקים את  מירב תשומת הלב האישית ללקוח וזאת  באווירה ביתית ונעימה.

משרד עורכי דין קולצינסקי בחיפה דוגל בגישה לפיה האנשים הם המרכז ומעניקים יחס אישי ופתרונות משפטיים מקצועיים ויצירתיים, כדי להשיג את התוצאה הטוב ביותר ללקוחותינו, תמיד!

האמור במאמר זה אינו בא כתחליף לייעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. בכל מקרה ושאלה כלשהי יש לפנות לעורך דין המתמחה בתחום לקבלת ייעוץ פרטני.

המידע מעניין? שתפו עם חברים
תוכן עיניינים

תמיד כאן בשבילכם

צרו איתנו קשר

לייעוץ ומידע מלאו פרטים ונחזור אליכם
 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.