עורך דין לחוזים והסכמים

צרו קשר

עורך דין חוזים בחיפה

במהלך הגעה חוזים והסכמים רצוי כי ילווה בעורך דין המתמחה בסוגיות הנידונות בהם, כך שהם יהיו מנוסחים בצורה ברורה מצד אחד ונכונים משפטית מן הצד השני, במטרה לעמוד כתקפים בעת חילוקי דעות עתידיים על תוכן זה או אחר המצוי בהם.

חתימה על חוזים והסכמים היא אחד הדברים החשובים ביותר שקיימים הן בעולם האזרחי והן בזה העסקי. חוזים והסכמים חתומים יש לכבד והם ניירת משפטית תקפה לכל דבר ועיקר. בדיוק בשל כך חשוב להבין בפני מה עומדים בטרם מנסחים ו\או חותמים על חוזים.

לחתום או לא לחתום – זו השאלה

חוזים והסכמים אם בכתב ואם בעל פה הם דבר מחייב ועל כן חשוב לדעת היטב האם לחתום על חוזה או הסכם כלשהו או האם להימנע מחתימה על אותו העניין. על מנת לקבל החלטה נכונה בטרם חותמים על חוזה או הסכם מחייב, רצוי לקבל ייעוץ מעורך דין המתמחה בחוזים אשר מעוניין לשמור על האינטרסים שלכם.

חוזים בחיי היום יום

חוזים והסכמים הם עניין שבשגרה עבור מרבית האוכלוסייה וסביר שגם את\ה זכית לחתום על חוזים ו/או הסכמים כאלו ואחרים במהלך חייכם:

אלו הם רק דוגמאות לחוזים והסכמים שכולנו מכירים. יש כמובן עוד עשרות סוגים של חוזים ו/או הסכמים אחרים אשר נחשבים יותר ממוקדים ומתאימים לצרכי הלקוח,  החוזה נעשה על מנת שיימנעו בעיות עתידיות.

חשוב להבין כי חוזה שאינו מנוסח "נכון" ולו בשל מילה או משפט בעלי משמעות כפולה או כזו שאינה מובנת (לטובתכם…) יכול לעלות לכם ביוקר רב בעתיד (כספי ו\או רגשי), ולכן חשוב כי עורך דין המבין בחוזים ו/או הסכמים וזהו עיקר עיסוקו ילווה אתכם בבדיקה של כל חוזה המוצע לכם.

עורך דין ודים לירן קולצ'ינסקי מספק שירות של ייעוץ וליווי בניסוח ועריכה של חוזים והסכמים במגוון תחומים: מקרקעין, שותפות עסקית, הקמת חברות ועוד. כל חוזה מנוסח בצורה מקצועית ולטובת הלקוח, כזו העומדת בהגדרות משפטיות ומאפשרת כיסוי מקסימאלי של כל הנקודות המשמעותיות הדרושות לחוזה על מנת שיהיה עשוי כראוי ובעל ערך משפטי לחתימה עליו.

מחפשים עורך דין חוזים חיפה, מחפשים עורך דין חוזים קריות.

צרו קשר עוד היום עם  עורך דין ודים (לירן) קולצי'נסקי ונשמח לספק לכם שירות מקצועי ומקיף.

עורך דין מתמחה בחוזים והסכמים.

מה צריך לדעת במשא ומתן ?