דיני מיסים

דיני מיסים

דיני מיסים

עורך דין למיסים

מהו עורך דין למיסים?

עורכי דין למיסים, הידועים גם כעורכי דין למיסוי, או עורכי דין של מס הכנסה הם אנשי מקצוע המתמחים בדיני מיסים. הם מומחים בדיני מיסים, עורכי דין מס מתמקצעים בדיני מיסים ומתמחים בדיני מס הכנסה בפועל במשרה מלאה.

משרד עורכי דין קולצ'ינסקי, אשר עוסק בתחום ונעזר בשיתוף פעולה עם משרדי רואי חשבון המקצועיים והגדולים בישראל אשר מתמחים  תחום דיני מיסים.

משרדי עורכי דין קולצ'ינסקי מעסיק עורכי הדין הטובים במיסים ומס הכנסה המייצגים ולהגנים על לקוחותינו, אשר יכולים להיות אנשים פרטיים או עסקים. עורכי דין מיסים בחיפה והקריות מציעים פתרונות תכנון מס, ומראים ללקוחותיו את הדרכים הטובות ביותר להסדיר עניינים הפיננסיים כדי למזער מס, מבלי להפר את חוקי המס בישראל.

משרד עורכי הדין למיסים– מייצגים את לקוחותינו בבתי המשפט השונים ורשויות המס בישראל, אשר עומדים בפני מחלוקת או בעיות עם רשויות מס הכנסה או ניכוי מס במקור בפן הפלילי והאזרחי.

כיצד עורכי דין למסים יכולים לעזור לכם?

תחום המסים שייך לתחום האזרחי, אולם הוא צמודגם לתחום הפלילי כאשר מדובר לדוגמא: בעבירות צווארון לבן. הצורך הוא להימנע מעבירה על החוק ומהסתבכות עם רשות המיסים. עורכי הדין למסים חייבים לשייע לכם בייעוץ וייצוג כבעלי עסקים או אנשים פרטיים על מנת לא להגיע למצב לא טוב מול הרשויות השונות.ליווי וייצוג משרד עו"ד למיסים בבתי המשפט וגם מול רשויות המס, ורצוי שזה יקרה "דקה אחת קודם" ולא רק כאשר אתם כבר נמצאים בפתח תיק נגדכם ואתם מוזמנים לחקירה.

משרד עורכי דין בדיני מיסים בישראל מספק שירותים משפטיים בתחומים הבאים:
  • ייעוץ מס לאנשי מקצוע עצמאיים ועסקים קטנים העומדים בפני ביקורת רשות המיסים.
  • ייעוץ מס וייצוג לתאגידים/חברות אשר עומדים בפני ביקורות או חקירות של רשות המיסים.
  • מתן ייעוץ מס ללקוחות העוסקים בעסקים בחו"ל בחוקי המס הישראלי.
  • ייעוץ ליזמים אשר מתכוונים להקים פרוייקט או עסק בישראל וזאת בעריכת מבנה המס הנכון כדי למזער את המיסים של אותו גוף.
  • ייצוג בחקירות מס הכנסה ו/או מע"מ ו/או מס רכוש.
  • ייעוץ וייצוג חברות מסחריות ואנשים פרטיים מול תביעה פלילית על חיובים הקשורים למס, כגון: העלמת מס והונאת מס הכנסה.
  • מתן ייעוץ תכנוני למיזוגים ורכישות.
  • ייעוץ וייצוג בהליך עררים או ערעורים בבית המשפט למיסים.

האם אתה אדם אמריקאי שמתגורר בישראל?

תושב ארה"ב  שאינו תושב משלם מס רק על הכנסות שהתקבלו בישראל או על הכנסות העולות בישראל.

לעומת זאת בארה"ב ממיסים את התושבים על בסיס עולמי. במידה ואתם מרוויחים כספים בישראל, גם אם הסמכות הישראלית מפרכת, נתונה לרשות המיסים האמרקאית למסות מסים נוספים של מס ההכנסה בגין הכנסות אלו. זה נכון גם אם יש לכם חשבון "פטור ממס" מה שנקרה עסק זעיר בישראל. עם זאת, אתם זכאים לזיכוי עבור מיסים ששולמו בישראל. בחלופה, קיימת אלטרנטיבה שהכנסות זרות שיש בגינם "פטור חלקי" מההכנסה שלכם.

אזרחים ותושבים המתגוררים ועובדים מחוץ לארה"ב עשויים להיות זכאים לניכוי הכנסה זרה מזוכה המפחית את ההכנסה החייבת. בנוסף, אתם יכולים לכלול הוצאות דיור, אלא עם הגבולות מסויימות.יש הגבלות וכללים מיוחדים לגבי מי שזכאי להכללות אלה, ומשרד עורכי דין קולצ'ינסקי המתמחה בדיני מיסים יכול לעזור לכם להבין אם אתם זכאים לכם.

משרד עורכי דין ודים לירן קולצ'ינסקי מעניק שירותים בתחום המיסים בחיפה והקריות, ובכל ישראל.

לייעוץ מיידי וללא התחייבות יש לפנות למשרדנו במספר 052-6662828

מחפשים משרד מקצועי ומוביל בתחום דיני המיסים? מחפשים עורכי דין מיסים? מחפש עו"ד למיסים?

צרו קשר עוד היום עם  משרד עו"ד קולצ'ינסקי ונשמח לספק לכם שירות מקצועי ומקיף.

עורך דין למיסים בחיפה והקריות, בצפון, תל אביב.

האמור במאמר זה אינו בא כתחליף לייעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. בכל מקרה ושאלה כלשהי יש לפנות לעורך דין המתמחה בתחום לקבלת ייעוץ פרטני.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן