עורך דין לדיני מקרקעין

צרו קשר

עורך דין מקרקעין בחיפה

אחד התחומים המרכזיים בחיים של כל אחד ואחת מאתנו הוא זה של נדל"ן, אם ברכישה של דירה חדשה או בניה של בית חדש. בשני המקרים מדובר על סכומים גבוהים של השקעה וחוזים מורכבים שחשוב להבין כראוי ולחתום עליהם רק בליווי של עורך דין מקרקעין המתמחה בכך.

נדל"ן נחשב כהשקעה היקרה ביותר עבור כל אחד מאתנו במהלך חיינו. בעיקר כאשר מדובר על השקעה בנדל"ן בעשור האחרון, בו מחירי הנדל"ן קפצו בעשרות אחוזים, ומדובר בהשקעה של מיליונים במרבית המקרים בעת רכישה של דירה חדשה (או יד שניה) ובטח כאשר מדובר על בניה של בית חדש.

עכב ההשקעות הכספיות הגבוהות בענף הנדל"ן, כל עסקה מלווה בחוזה מורכב הכולל בתוכו את כל הפרטים הרלוונטיים לעסקה, העלות שלה, דרכי התשלום והתנאים לקיומה. על כן חובה להיעזר בעורך דין מקרקעין המתמחה בתחום הנדל"ן בכדי לקרוא נכון ולנסח כראוי חוזה נדל"ן ולא ליפול בטעויות קטנות שיעלו כסף רב בהמשך הדרך.

לעתים סעיף כזה או אחר בחוזה נדל"ן או ניסוח של משפט כלשהו, יכולים להשפיע רבות על העסקה כולה ועל הכלכליות והכדאיות שלה עבורכם. מכיוון שרבים אינם מבינים בדקויות של כל משפט או מילה כזו או אחרת בשפת עורכי הדין או זו של ענף הנדל"ן, הרי שרצוי מאוד להיעזר בשירותי עורך דין מקרקעין בכל עסקה שכזו. עורך דין ודים לירן קולצ'ינסקי מספק ליווי מקצועי בכל הנוגע לחוזים והסכמים בענף הנדל"ן.

עורך דין דים לירן קולצ'ינסקי – עורך דין מקרקעין בחיפה:

  • רכישה של נכס מקבלן
  • רכישה או מכירה של נכס על ידי פרטיים
  • רכישה ממנהל מקרקעי ישראל
  • רכישה מכונס נכסים
  • עסקאות קומבינציה (ייצוג קבלן\דיירים)
  • פירוק שיתוף במקרקעין
  • ניהול קבוצות רכישה
  • ניהול תהליך תמ"א 38

עורך דין ודים לירן קולצ'ינסקי ילווה אתכם בכל תהליך מאלו המתוארים מעלה בצורה מקצועית תוך כדי הקפדה על תנאי העסקה, התשלום והביצוע, על מנת שאלו יהיו לטובתכם לאורך כל העסקה תחילתה ועד סופה.

עסקה בתחום הנדל"ן היא תמיד בעלת משמעות רבה, הן כספית והן רגשית במקרים רבים. אתם חייבים לדאוג לעצמכם בכל עסקה שכזאת על הצד הטוב ביותר בין אם מדובר בעסקה מול קבלן, אדם פרטי, חברה או רשות ממשלתית. אנו נשמח לעמוד לצדכם בתהליכים שונים מול כל אלו.

מחפשים עורך דין מקרקעין בחיפה? מחפשים עורך דין מקרקעין בקריות?

צרו קשר עוד היום עם  עורך דין ודים (לירן) קולצי'נסקי ונשמח לספק לכם שירות מקצועי ומקיף.

עורך דין מתמחה נדל"ן ומקרקעין בחיפה והקריות הצפון.