נעים להכיר-משרד עורכי דין ודים (לירן) קולצ'ינסקי

צרו קשר

 דירוג משרדנו ב-BdiCode 2022

אנחנו גאים להיות מדורגים שנה שלישית ברציפות במסגרת מדריכי הדירוג המובילים בארץ בתחומי דיני עובדהנדל"ן ,הוצאה לפועל וגבייה, ליטיגציה, ניזיקין.

משרדנו דורג כמשרד בוטיק מוביל  במגזר של משרדי בוטיק בדירוג של חברת BDICODE לשנת 2022 – לצפייה בדירוג משרדנו  באתר BDI -לחצו על הקישור.

במעמד זה אנחנו רוצים לאודות ללקוחותינו על ההמלצות החמים.

נמשיך לתת לכם שירות מקצועי ואמין.

 דירוג משרדנו ב-BdiCode 2021

אנחנו גאים להיות מדורגים  במסגרת מדריכי הדירוג המובילים בארץ בתחומי הנדל"ן ,הוצאה לפועל, ליטיגציה, ניזיקין.

משרדנו דורג כמשרד בוטיק מוביל  במגזר של משרדי בוטיק בדירוג של חברת BDICODE לשנת 2021 – לצפייה בדירוג משרדנו  באתר BDI -לחצו על הקישור.

במעמד זה אנחנו רוצים לאודות ללקוחותינו על ההמלצות החמים.

נמשיך לתת לכם שירות מקצועי ואמין.

 דירוג משרדנו ב-BdiCode 2020

אנחנו גאים להיות מדורגים  במסגרת מדריכי הדירוג המובילים בארץ בתחומי הנדל"ן ,הוצאה לפועל, משרד בוטיק.

משרדנו דורג כמשרד בוטיק מוביל  במגזר של משרדי בוטיק בדירוג של חברת BDICODE לשנת 2020 – לצפייה בדירוג משרדנו  באתר BDI -לחצו על הקישור.

במעמד זה אנחנו רוצים לאודות ללקוחותינו על ההמלצות החמים.

נמשיך לתת לכם שירות מקצועי ואמין.

משרד עורכי דין קולצ'ינסקי

הוקם על ידי ודים (לירן) קולצ'ינסקי ומאז ועד היום עורכי הדין שלנו ליווי מאות לקוחות פרטיים ועסקיים. המשרד הראשי ממוקם בחיפה ויש לנו שלוחות גם בקריות ובתל אביב. אנו מציעים שירותים משפטיים בנושאים אזרחיים, מסחריים ועסקיים בשפה העברית, האנגלית והרוסית ובכלל זאת:

מדוע כדאי לבחור בשירותינו?

עורכי הדין שלנו מעניקים לכל לקוח ליווי צמוד ואישי, החל מהפנייה הראשונית ועד לתום ההליכים המשפטיים. האינטראקציה עם הלקוח וטובתו נמצאת בראש סדר העדיפויות.

ייצוג מותאם לצרכים שלכם

מאז הקמתו של משרד עורכי הדין קולצינסקי, יש לנו עדיפות לשירות אישי, וזה נשאר סימן ההיכר של משרדנו בקרב לקוחותינו. אנו משיגים זאת על ידי בחינת כל מקרה לגופו, מתן זמן ותשומת לב ככל הנדרש עד להשגת היעד. לאחר מכן אנו מתאימים את שירותינו כדי לענות על צרכי הלקוח. שירותי המשרד הם באיכות גבוהה, מקיפה, ויצירתית, עם דגש על יעילות.

עורכי הדין שלנו מלווים את לקוחותינו באופן אישי לאורך כל ההליך, משרדנו טיפל ומטפל בתיקים בהיקפים של מיליונים. עורכי הדין שלנו יודעים להילחם על הלקוחות שלנו, ואפילו טוב יותר, אנחנו יודעים איך לנצח!

עורכי הדין במשרד נמצאים בשיתוף פעולה צמוד עם חברות גדולות ואנשי מקצוע ומספקים ללקוחות שירותי עזר משפטיים, כך שכל לקוח נהנה משירות משפטי כולל ומקיף. האג'נדה שמובילה את המשרד היא מתן שירות אדיב ואמין מתחילת ההליך המשפטי וגם לאחר תום ההתקשרות, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח.

אנו דוגלים בגישה לפיה האנשים הם המרכז ומעניקים יחס אישי ופתרונות משפטיים מקצועיים ויצירתיים, כדי להשיג את הטוב ביותר ללקוחותינו, תמיד. את הלך הרוח קובע ודים ומסביר:

"בעברי עבדתי כאיש עסקים בארץ ובחו"ל ולאורך כל שנותיי כעורך דין אני נעזר בניסיוני העסקי. אני מאמין שהייעוד שלי הוא לסייע לבני אדם שאין בידיהם את הידע והכלים המתאימים ולהעניק להם תמיכה משפטית, ברגעים המהותיים בחייהם. השילוב בין רגישות, ניסיון משפטי וניסיון עסקי, מאפשרים לי להשיג עבור כל לקוח תוצאות מצוינות ואני מתחייב לעמוד לשירותך בכל סוגיה במסירות ובנחישות".

פנייה אישית אל עורך דין ודים (לירן) קולצ'ינסקי!

צור קשר עוד היום!

עורך דין בחיפה, עורך דין בקריות, עורך דין בתל אביב.