נעים להכיר: משרד עורכי דין ודים (לירן) קולצ'ינסקי

צרו קשר

משרד עורכי דין קולצ'ינסקי הוקם על ידי ודים (לירן) קולצ'ינסקי ומאז ועד היום עורכי הדין שלנו ליווי מאות לקוחות פרטיים ועסקיים. המשרד הראשי ממוקם בחיפה ויש לנו שלוחות גם בקריות ובתל אביב. אנו מציעים שירותים משפטיים בנושאים אזרחיים, מסחריים ועסקיים בשפה העברית, האנגלית והרוסית ובכלל זאת:

עורכי הדין במשרד נמצאים בשיתוף פעולה צמוד עם חברות גדולות ואנשי מקצוע ומספקים ללקוחות שירותי עזר משפטיים, כך שכל לקוח נהנה משירות משפטי כולל ומקיף. האג'נדה שמובילה את המשרד היא מתן שירות אדיב ואמין מתחילת ההליך המשפטי וגם לאחר תום ההתקשרות, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח.

אנו דוגלים בגישה לפיה האנשים הם המרכז ומעניקים יחס אישי ופתרונות משפטיים מקצועיים ויצירתיים, כדי להשיג את הטוב ביותר ללקוחותינו, תמיד. את הלך הרוח קובע ודים ומסביר:

"בעברי עבדתי כאיש עסקים בארץ ובחו"ל ולאורך כל שנותיי כעורך דין אני נעזר בניסיוני העסקי. אני מאמין שהייעוד שלי הוא לסייע לבני אדם שאין בידיהם את הידע והכלים המתאימים ולהעניק להם תמיכה משפטית, ברגעים המהותיים בחייהם. השילוב בין רגישות, ניסיון משפטי וניסיון עסקי, מאפשרים לי להשיג עבור כל לקוח תוצאות מצוינות ואני מתחייב לעמוד לשירותך בכל סוגיה במסירות ובנחישות".

פנייה אישית אל עורך דין ודים (לירן) קולצ'ינסקי!

צור קשר עוד היום!

עורך דין בחיפה, עורך דין בקריות, עורך דין בתל אביב.

59868348_2375021712555197_1957487179726848000_n